Plenerowy Punkt Informacyjny Europejskiego Funduszu Społecznego podczas obchodów Imienin Ulicy Św. Marcin w Poznaniu w dniu 11 listopada 2014 r.

data publikacji: 03-11-2014

Plenerowy Punkt Informacyjny EFS współfinansowany ze środków
Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu
zaprasza do odwiedzenia

Plenerowego Punktu Informacyjnego Europejskiego Funduszu Społecznego
podczas obchodów Imienin Ulicy Św. Marcin w Poznaniu
w dniu 11 listopada 2014 r.

Zachęcamy do odwiedzenia Plenerowego Punktu Informacyjnego Europejskiego Funduszu Społecznego, gdzie otrzymają Państwo informacje o tym, jak uzyskać mikropożyczkę na założenie własnej działalności gospodarczej oraz gdzie szukać szkoleń dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Na stoisku Plenerowego Punktu Informacyjnego EFS będzie można otrzymać nieodpłatnie materiały informacyjne oraz promocyjne dotyczące Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Przewidziano również dodatkowe atrakcje: dla dzieci malowanie twarzy, a dla dorosłych quiz wiedzy o Unii Europejskiej.

WUP w Poznaniu serdecznie zaprasza do odwiedzenia stoiska Plenerowego Punktu Informacyjnego EFS we wtorek, 11 listopada 2014 r., w godzinach od 11:00 do 17:00 podczas obchodów Imienin Ulicy Św. Marcin w Poznaniu.

Informacji na temat Plenerowego Punktu Informacyjnego EFS udziela:
Punkt Informacji i Promocji Europejskiego Funduszu Społecznego

Człowiek – najlepsza inwestycja