Informacja dotycząca realizacji Planów Działania dla Priorytetów VI – IX komponentu regionalnego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w województwie wielkopolskim w roku 2015

data publikacji: 31-12-2014

Nawiązując do Planów Działania na lata 2014-2015 dla Priorytetów VI - IX zaakceptowanych przez Instytucję Zarządzająca PO KL, Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu przedstawia poniższe informacje w zakresie ogłaszania naboru wniosków (realizowanych w trybie konkursowym) w ramach Działań/Poddziałań komponentu regionalnego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w ujęciu kwartalnym, jak również tabelę ilustrującą projekty realizowane w trybie systemowym.

Projekty realizowane w trybie konkursowym

Priorytet PO KL

Działanie/Poddziałanie PO KL

Kwartalny termin ogłoszenia naboru wniosków w roku 2015