Lista rankingowa w ramach Poddziałania 9.1.2

data publikacji: 02-07-2010

Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu przedstawia listę rankingową wniosków o dofinansowanie realizacji projektów, stworzoną na podstawie wyników obrad Komisji Oceny Projektów, które odbyło się w dniu 22 czerwca 2010 roku , w ramach konkursu otwartego numer PO KL/9.1.2/1/09 dla Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX, Poddziałanie 9.1.2 Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszanie różnic w jakości usług edukacyjnych. Podczas posiedzenia Komisji Oceny Projektów oceniono wniosek o dofinansowanie projektu przekazany do ponownej oceny merytorycznej na skutek uwzględnienia protestu.

LISTA RANKINGOWA w ramach Poddziałania 9.1.2 Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszanie różnic w jakości usług edukacyjnych

Lista rankingowa wniosków przekazanych do oceny merytorycznejw ramach konkursu Nr PO KL/9.1.2/1/09

Lp.

Numer wniosku KSI