Europejski Fundusz SpołecznyEuropejski Fundusz Społeczny

Fundusze Europejskie dla osób z niepełnosprawnościami – webinarium 22 listopada 2016 r.

data publikacji: 22-11-2016

Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu informuje, iż we wtorek 22 listopada 2016 r. o godz. 9:30 odbędzie się kolejne z cyklu internetowych seminariów organizowanych przez Dziennik Gazetę Prawną. Można dowiedzieć się z niego, jakie formy wsparcia oferują Fundusze Europejskie dla osób z niepełnosprawnościami, a osoby przygotowujące projekty mogą poznać zasady dostosowania projektów do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

W webinarium jako paneliści wezmą udział eksperci m. in. z Ministerstwa Rozwoju, Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Będą także odpowiadali na zadawane na bieżąco pytania uczestników.

Webinarium transmitowane będzie na żywo na stronie Dziennika. Aby wziąć udział w webinarium należy wcześniej zarejestrować się na stronie: www.gazetaprawna.pl/webinar. Webinarium jest elementem projektu „Fundusze Europejskie – praktycznie” realizowanego przez Infor Biznes w ramach konkursu dotacji na działania informacyjne poświęcone Funduszom Europejskim, organizowanego przez Ministerstwo Rozwoju.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej: www.funduszeeuropejskie.gov.pl.