Europejski Fundusz SpołecznyEuropejski Fundusz Społeczny

Projekt z Turyngii pt. „Rozwój modularnej koncepcji nawiązania stosunków handlowych między Turyngią a Polską” poszukuje partnerów do współpracy w Polsce

data publikacji: 16-02-2011

Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu informuje, iż Krajowa Instytucja Wspomagająca Centrum Projektów Europejskich poszukuje instytucji/podmiotów chętnych do podjęcia współpracy z partnerem z Turyngii.

Projekt ImpEx umożliwi polskim partnerom bezpłatne korzystanie z doświadczeń i z wiedzy specyficznej, dotyczącej rynku turyndzkiego (jego struktury, sposobu wejścia na tutejszy rynek, zachowań nabywców, wzorców kulturowych, itp.).

Okres trwania projektu: 01.01.2010 – 31.12.2012 r.
Do współpracy z polskim partnerem przewiduje się okres około 15 miesięcy (od września 2011 do grudnia 2012, o ile możliwe to nawet wcześniej).

Projekt ImpEx jest dotowany przez regionalne środki EFS dla Landu Turyngii (GfAW). Ewentualni partnerzy z Polski winni również otrzymać dofinansowanie współpracy z ImpExem z regionalnych środków Unii Europejskiej dla Polski bądź też z innych źródeł na dotacje projektów ponadnarodowych.

Dane dotyczące projektu: Bildungswerk der Thüringer Wirtschaft e. V. (Ośrodek Kształcenia Zawodowego Gospodarki Turyndzkiej w Jenie)
ulica: Steinweg 24
kod i miejscowość: 07743 Jena
województwo / Bundesland: Turyngia
kraj: Niemcy
strona internetowa: www.bwtw.de

Kontakt (także po polsku): Kristina Nowak tel./faks (w tym numer kierunkowy): 0049 03641 637595
e-mail: nowak@bwtw.de

Do pobrania: