Europejski Fundusz SpołecznyEuropejski Fundusz Społeczny

Projektodawca z Estonii poszukuje partnerów ponadnarodowych do realizacji projektu

data publikacji: 27-04-2012

Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu informuje, iż Projektodawca z Estonii poszukuje partnerów zagranicznych do współpracy ponadnarodowej.

Projekt pt. „Implementation of employment and business opportunities for senior people (50+)” skierowany jest do bezrobotnych osób powyżej 50 roku życia. Przedsięwzięcie ma na celu wypracowanie oraz przetestowanie nowego podejścia do zatrudnienia osób starszych w ramach współpracy ponadnarodowej. Nowe podejście ma uwzględniać sytuację społeczną i warunki panujące na rynku pracy oraz oferować pomoc osobom 50+ poprzez zapewnienie im wiedzy i narzędzi służących założeniu własnego mikroprzedsiębiorstwa rolnego lub podjęcia pracy z osobami niepełnosprawnymi.

Realizacja projektu planowana jest w okresie od października 2012 r. do maja 2014 r., w tym działania w ramach współpracy ponadnarodowej przewidziano od listopada 2012 do kwietnia 2014 r.

W sprawie szczegółów związanych ze współpracą w ww. projekcie, prosimy o kontakt bezpośrednio z realizatorem przedsięwzięcia z Estonii, wskazanym w fiszce projektowej:

Vladimir Naumov,
tel.: +372 51 20 998, +372 55 68 15 85,
adres: Koidula 4 – 15, 20307 Narva, Estonia,
e-mail:
newbridge.narva@gmail.com,
strona internetowa:
http://uussild.edu24.ee 

Szczegółowe informacje znajdują się również na stronie internetowej Krajowej Instytucji Wspomagającej Program Operacyjny Kapitał Ludzki www.kiw-pokl.org.pl w zakładce Współpraca ponadnarodowa/Baza partnerów ponadnarodowych „Fishing Pool”.