Europejski Fundusz SpołecznyEuropejski Fundusz Społeczny

Zaproszenie na Stoisko informacyjne EFS i PO KL podczas obchodów Dnia Europy w Poznaniu

data publikacji: 30-04-2013

Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu informuje, iż w dniu 8 maja br. podczas obchodów Dnia Europy (9 maja) organizowanych przez Punkt Informacyjny Europe Direct – Poznań przy Wielkopolskiej Izbie Rzemieślniczej, na Placu Wolności w Poznaniu dostępne będzie Stoisko informacyjne Europejskiego Funduszu Społecznego i Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
W ramach Stoiska informacyjnego EFS i PO KL WUP w Poznaniu mieszkańcy województwa wielkopolskiego będą mogli skorzystać z bezpłatnych informacji w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Szkolenia ogólne i specjalistyczne, kursy zawodowe, kursy przekwalifikowujące, studia podyplomowe – to oferta skierowana zarówno do osób bezrobotnych, jak i pracujących, a także przedsiębiorców. Na stoisku informacyjnym EFS i PO KL WUP w Poznaniu będzie można otrzymać materiały informacyjne dotyczące Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki i Europejskiego Funduszu Społecznego.
WUP w Poznaniu serdecznie zaprasza do odwiedzenia Stoiska informacyjnego EFS i PO KL Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu w godzinach od 11.00 – 15.00.