Europejski Fundusz SpołecznyEuropejski Fundusz Społeczny

Generatora Wniosków Aplikacyjnych - Edytor 5.3.5

data publikacji: 28-06-2010

Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu informuje, iż na stronie internetowej zamieszczony został Generator Wniosków Aplikacyjnych – Edytor (GWA-E) w wersji 5.3.5. Program jest kompatybilny z systemami operacyjnymi MS-Windows 2000, XP, Vista.

Powyższa wersja programu różni się tym od poprzedniej, że instalowana jest na komputerze użytkownika i umożliwia pracę w trybie offline. Połączenie z Internetem pozwala natomiast na dokonywanie aktualizacji programu. Na stronie internetowej:
http://www.efs.gov.pl/generatory_wnioskow/Strony/generator_aplikacyjny.aspx znajduje się dokument FAQ zawierający odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące Generatora Wniosków Aplikacyjnych.

Przypominamy, iż przed złożeniem wniosku do Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu należy wczytać przygotowany w GWA-E plik z danymi wniosku do GWA, dostępnego przez Internet w celu ostatecznej walidacji i zapisania danych do pliku zip_pokl oraz wygenerowania pliku PDF. Ponadto wgranie wniosku do aplikacji GWA online gwarantuje, iż wniosek złożony będzie w wersji obowiązującej. Zgodnie z zapisami instrukcji, Beneficjent zobowiązany jest do zweryfikowania zgodności sumy kontrolnej wersji elektronicznej z jego wersją papierową.
Poniżej zamieszczamy aktualną instrukcję instalacji GWA-E.

Do pobrania: