Europejski Fundusz SpołecznyEuropejski Fundusz Społeczny

Zaproszenie do udziału w IV edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich

data publikacji: 04-04-2017

Ministerstwo Rozwoju i Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu zapraszają do udziału w IV edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich, która odbywać się będzie od 18 do 21.05.2017 r.

W ogólnopolskiej akcji promocyjnej mogą wziąć udział beneficjenci projektów dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej, m.in. w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020. Wystarczy w ww. dniach przygotować atrakcje dla odwiedzających Państwa projekty – zniżki na oferowane usługi, ciekawe warsztaty, udostępnienie miejsc na co dzień zamkniętych, np. zakładów produkcyjnych.

Swoje propozycje beneficjenci mogą przesyłać do 18.04.2017 r. za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego ze strony internetowej www.dniotwarte.eu. Pod tym adresem zostaną opublikowane informacje o wszystkich organizowanych w Polsce Dniach Otwartych Funduszy Europejskich. Znajdą się tam również opisy atrakcji przygotowanych dla odwiedzających, godziny otwarcia i mapy dojazdu.

Organizowane przez Ministerstwo Rozwoju Dni Otwarte Funduszy Europejskich będą szeroko reklamowane w ogólnopolskich i regionalnych mediach, gdzie dodatkowo zostaną przedstawione relacje z najciekawszych wydarzeń. Wśród uczestników Ministerstwo Rozwoju rozdystrybuuje również pakiety materiałów promocyjnych.

Beneficjenci Europejskiego Funduszu Społecznego z obszaru województwa wielkopolskiego swoje pytania mogą kierować do pracownika WUP w Poznaniu – Agnieszki Chodnickiej – Olszak, e-mail: a.chodnicka-olszak@wup.poznan.pl, tel. 61 846 38 23.

Po pobrania: